Aktualności

Sprawy załatwiane w PCPR w Szamotułach – najczęściej zadawane pytania

Odbieramy od Państwa dziennie kilkanaście połączeń telefonicznych dotyczących spraw załatwianych przez PCPR w Szamotułach w czasie ograniczenia naszej działalności w okresie epidemii. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.  Zestawienie będziemy na bieżąco uzupełniać, dlatego zachęcamy do odwiedzin naszej strony.

Czytaj więcej

Ograniczenia w funkcjonowaniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach

Informujemy, że na podstawie § 8 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r. poz. 433), wprowadzone zostały następujące ograniczenia w funkcjonowaniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach: W okresie od 16 marca 2020 r. do odwołania w PCPR […]

Czytaj więcej

Informacja o zapytaniu ofertowym

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach informuje, że w związku z realizacją projektu pn. „Usługi społeczne dla mieszkańców powiatu szamotulskiego”, ogłoszone zostało zapytanie ofertowe na realizację specjalistycznych usług opiekuńczych w formie fizjoterapii.

Czytaj więcej

Dofinansowania w roku 2020 dla osób z niepełnosprawnościami – zapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie bez wychodzenia z domu!

Uprzejmie informujemy, że od dnia 01 stycznia 2020 r. uruchomiono nabory na następujące zadania z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych dofinansowanych ze środków PFRON: likwidacja barier architektonicznych, technicznych i w komunikowaniu się, turnusy rehabilitacyjne, ortopedia i środki pomocnicze, sprzęt rehabilitacyjny dla osób prywatnych. Wnioski na dofinansowanie ze środków PFRON będzie można złożyć w wersji  papierowej oraz […]

Czytaj więcej
Skip to content