Przedświąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci z rodzin zastępczychPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach zorganizowało przedświąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci z rodzin zastępczych.

Dzieci w wieku 6-14 lat, przebywające w rodzinach zastępczych na terenie Powiatu Szamotulskiego, spotkały się w świetlicy ORBITA podczas wyjątkowych warsztatów. Pod okiem koordynatorów pieczy zastępczej z PCPR-u dzieci wykonywały kartki świąteczne i ozdoby na choinkę z wykorzystaniem różnorodnych technik i elementów plastycznych, wykrawały z różnokolorowej  masy solnej ozdoby świąteczne, które później malowały i zdobiły. Zajęcia miały charakter zabawy integracyjnej a poprzez prace dzieci mogły rozwinąć swoją wyobraźnię i kreatywność. Po warsztatach rodziny zastępcze wraz z dziećmi w kinie Halszka obejrzały film – „Piotruś wyprawa do Nibylandii”.

Przedświąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci z rodzin zastępczych Przedświąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci z rodzin zastępczych Przedświąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci z rodzin zastępczych Przedświąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci z rodzin zastępczych
Projekt WRPO
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Karta Dużej Rodziny
System Obsługi Wsparcia