W dwie kolejne środy – 20 i 27 stycznia 2016 r. w Świetlicy Socjoterapeutycznej ORBITA odbywały się warsztaty plastyczne dla dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej oraz świetlicy socjoterapeutycznej, zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach przy współpracy z Szamotulskim Ośrodkiem Kultury.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 4 stycznia 2016 r. osoby z niepełnosprawnościami mogą składać wnioski o dofinansowanie ze środków PFRON.

Czwartek 24 grudnia 2015 r. jest w PCPR dniem wolnym od pracy.

Przedświąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci z rodzin zastępczychPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach zorganizowało przedświąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci z rodzin zastępczych.

18 listopada odbyła się organizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach II konferencja „W Powiecie Szamotulskim wokół Rodziny”. W konferencji wziął udział Starosta Powiatu Szamotulskiego Józef Kwaśniewicz, który objął patronatem to wydarzenie.

Rozpoczął się nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym.

Projekt WRPO
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Karta Dużej Rodziny
System Obsługi Wsparcia